10/10 Excepcional
13 de abril de 2025
Voksen Hotel
Vi boede for nylig på Juweira Boutique Hotel og havde en virkelig afslappende oplevelse. Allerede fra ankomsten blev vi mødt af et utroligt venligt og hjælpsomt personale – altid smilende og klar til at assistere med alt, hvad man havde brug for. Deres varme gæstfrihed gjorde opholdet endnu bedre.
Hotelværelset var meget rent, rummeligt og havde gode faciliteter, der gjorde opholdet både komfortabelt og bekvemt. Det var også virkelig dejligt at have en balkon med udsigt over vandet – perfekt til en kop kaffe om morgenen eller en stille stund om aftenen.
Noget, der virkelig gjorde oplevelsen ekstra god, var den rolige stemning. Det var faktisk rart at bo på et hotel uden små børn – et ægte voksenhotel, hvor man virkelig kunne slappe af og nyde freden.
Alt i alt er Juweira Boutique Hotel et rigtig godt valg, hvis du søger et roligt, rent og charmerende ophold med ægte gæstfrihed og lidt luksus.
Cliente verificado
Viaje de 4 noches en familia
Opinión verificada de un huésped de Hoteles.com