“Fletcher Hotel Nunspeet – slapen? Vergeet het maar.”
Bed, voor mij, zo hard als beton, eindelijk om middernacht in slaap…
om 02:00 wakker van een discussie op de gang. Deur open: politie en hotelmedewerker met excuses. Weer terug naar bed? Slapen?, vergeet het, niet veel later weer gebons: buurman gearresteerd, gefouilleerd, spullen ingepakt. Gratis live Flikken Nunspeet tot drie uur maar slapen, onmogelijk.
Het hotel zelf ademt vergane glorie: douchekop uit de jaren ’80, loslatend behang, versleten vloerbedekking, lakens met gaten en mysterieuze vlekken. Meer escape room dan hotelkamer.
Maar eerlijk is eerlijk: personeel was vriendelijk, zeker bij het restaurant, beleefd en behulpzaam behalve bij het uitchecken, daar geen simpele “hoe was uw nacht?”, alleen een vrolijk “fijne dag nog”.
Conclusie: netjes personeel, maar een nacht die ik liever vergeten was en ik ga ervan uit dat de politie niet élke nacht binnen valt.